Spor Camiasından Başsağlığı Mesajları Gecikmedi

Irak’ın kuzeyinde yürütülen Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinden acı haber geldi. Milli Savunma Bakanlığı (MSB), PKK’lı teröristlerin saldırısı sonucu 3 askerin şehit olduğunu, 4 askerin de yaralandığını açıkladı.

Acı haberin açıklamasının ardından spor camiasından da çok sayıda başsağlığı mesajı paylaşıldı.

GENÇLİK VE SPOR BAKANI OSMAN AŞKIN BAK

Kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun…

FENERBAHÇE

Pençe-Kilit operasyon bölgesinde teröristler tarafından yapılan hain saldırı sonucu şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet; ailelerine, yakınlarına başsağlığı; yaralanan askerlerimize acil şifalar dileriz.

GALATASARAY

Irak’ın kuzey bölgesinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından yapılan hain saldırı sonucu şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet; aileleri, yakınları ve milletimize başsağlığı; yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.

BEŞİKTAŞ

Milletimizin Başı Sağ Olsun

Irak’ın kuzeyinde, bölücü terör örgütü mensupları tarafından yapılan saldırı ve akabinde sağlanan temasta üç askerimizin şehit düştüğünü, dört askerimizin yaralandığını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Şehit askerlerimize Allah’tan rahmet; ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz.

TRABZONSPOR

‘Irak’ın Kuzeyi’nde yürütülen operasyonda; hain terör örgütüyle çıkan çatışmada şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet; aileleri, yakınları ve milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz.

SİVASSPOR

Irak’ın kuzeyinde hain terör örgütü ile çıkan çatışmada şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralı Mehmetçiklerimize ise acil şifa diliyoruz.

FATİH KARAGÜMRÜK

Irak’ın Kuzeyi’nde yürütülen operasyonda, hain terör örgütüyle çıkan çatışmada şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz.

KASIMPAŞA

Pençe-Kilit Harekâtı Bölgesi’nde hain terör örgütünün saldırısı sonucu şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet; aileleri ve milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz.

BAŞAKŞEHİR

Irak’ın kuzeyinde hain terör örgütü ile yaşanan çatışma sonucu şehit olan askerlerimize Yüce Allah’tan rahmet; yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve milletimize başsağlığı diliyoruz.

SAMSUNSPOR

Irak’ın kuzey bölgesinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından yapılan hain saldırı sonucu şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet; aileleri, yakınları ve milletimize başsağlığı; yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun!

ANKARAGÜCÜ

Pençe-Kilit Operasyon Bölgesinde hain terör örgütüyle çıkan çatışmada şehit olan Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet; yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun!

RİZESPOR

Hakkâri Dağ Komando Birliği’nde hain terör saldırısında şehit düşen kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

HATAYSPOR

Irak’ın kuzeyinde, hain terör örgütüyle çıkan çatışmada şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet; ailelerine sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun!

GAZİANTEP FK

Pençe-Kilit operasyon bölgesinde hain terör örgütü tarafından yapılan saldırıda şehit düşen Kahraman Askerlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı; yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.

ADANA DEMİRSPOR

Pençe-Kilit operasyon bölgesinde, bölücü terör örgütü tarafından gerçekleştirilen saldırıda şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet; aileleri ve yakınlarına başsağlığı; yaralanan askerlerimize acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun.

İSTANBULSPOR

Irak’ın Kuzeyinde hain terör örgütü ile çıkan çatışmada şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet; ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Milletimizin başı sağ olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir