Samsung Galaxy S24 serisinin orijinal paça değişimi ve tamir ücretleri ortaya çıktı

Teknoloji devlerinden Samsung, şimdilerde yeni serisi Galaxy S24’ü piyasya sürmeye hazırlanıyor. 17 Ocak’ta gerçekleşecek etkinlik sırasında tanıtılacak olan seri hakkında birçok bilgi, lansamana sayılı günler kala ortaya çıktı. Yakın bir zamanda ise serinin ekran ve batarya değişimi gibi tamir ücretleri de ortaya çıktı.

İşte Samsung Galaxy S24 serisinin tamir fiyatları:

Sloven kökenli Mobistekla isimli tamir atölyesi, Samsung Galaxy S24 serisi için orijinal parça değişimi ve tamir ücretlerini, kendi internet sitesinde paylaştı. Telefonlar henüz piyasaya sürülmediği için resmi fiyatlar doğrulanamıyor. Ancak bu sitenin belirlediği fiyatlara göre Galaxy S24’ün kırık ekranının onarılması 259 Euro’yu bulurken Galaxy S24+’ın ekran değişimi 255 Euro, Galaxy S24 Ultra’nın ekran değişimi ise 375 Euro civarında olacak.
Sitede aynı zamanda serinin batarya değişim fiyatları ve diğer onarım fiyatları da bulunmakta. Paylaşılan fiyatlara göre Galaxy S24’ün batarya değişimi 68 Euro, Galaxy S24+’ın batarya değişimi 72 Euro ve serinin en çok beklenen cihazı Galaxy S24 Ultra’nın batarya değişimi ise 65 Euro bandında olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir