Jesus’un ses kaydı ortaya çıktı: İmza için tarih bile vermiş

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Ali Koç’un sözleşmesini uzatmak istediğini dile getirmişti. Özellikle mayıs ayında bu konuyu konuşmak istediğini dile getiren Jorge Jesus hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

Sabah’ın haberine göre Jesus’un Flamengo Asbaşkanı Marcos Braz ile görüştüğünü doğruladığı bir ses kaydı yayınlandı.
Jesus, söz konusu kayıtta şu ifadeleri kullandı:

“Dün Marcos ile birkaç şey hakkında konuştum ancak ona maddi konulardan hiç bahsetmedim. Çünkü Brezilya’da çok para istediğime dair şeyler çıkıyor ve bunun olmasını istemiyorum.

Gerçek şu ki Marcos Braz, benimle Flamengo hakkında konuştu ve takımın başına hemen geçmemi istedi ancak bunu yapamayacağımı ona söyledim. Çünkü başkanla görüşmedim bile.

Türkiye’de ligin bitmesine 1.5 ay olduğunu söyledim. Bana, göreve geçici bir antrenör getireceğini söyledi. Ben de ona, ‘Tamam o zaman beni bekleyebilirsin’ dedim.

O da bana ‘Seni bir haftadan fazla bekleyemem’ dedi ve konu orada kapandı. Flamengo’ya gitmeme nedenimin para olduğunu söylüyorlar ancak ben Braz ile para konuşmadım bile.”

Jesus’un Fenerbahçe’deki durumunu netleştirdikten sonra Mayıs ayında Flamengo’ya geri dönüş yapacağı belirtiliyor.
Brezilya basını ise Flamengo’nun Jesus’a Haziran ayına kadar bekleyeceğine dair söz vermediği ve geçici antrenörle çıkılacak önlerindeki 3 maçın belirleyeceği olacağını yazdı.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir