Hazal Kaya, Doğum Kilolarından Kurtulduğunu Söyleyenlere Kapak Gibi Bir Cevap Verdi!

Ali Atay’la olan evliliğine hepimizin imrendiği Hazal Kaya, geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne olmuş; kızı Leyla Süreyya’yı kucağına almıştı. Hazal Kaya, doğum kilolarıyla ilgili söylenenler karşısında çok haklı bir tepki gösterdi!

Buyurun! ?

Hazal Kaya ve Ali Atay çiftine hepimiz bayılıyoruz. Sebebi belli! Hem çok güzel bir aşk yaşıyorlar hem de evliliklerini olabildiğince magazine malzeme vermeden yaşamayı tercih ediyorlar.

Çift, babasının resmen küçük bir kopyası olan oğulları Fikret Ali’yle musmutlu bir aile tablosu çiziyorlar bir yandan da…

Geçtiğimiz yıl Hazal Kaya’nın ikinci çocuğuna hamile olduğunu öğrenmiştik… Nitekim bu yılın başında Kaya’nın Leyla Süreyya adını verdiği kızı dünyaya geldi.

Leyla’nın gelişiyle birlikte genişleyen bu mutlu aileyi sosyal medyada da zaman zaman görüyoruz ve “Maşallah” demekten kendimizi alıkoyamıyoruz.

Gelelim asıl konuya… Daha önce Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinde rol alan Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı, Melike Şahin konserinde görüntülendi.

“Melike Şahin’in yakın arkadaşı olduğunu ve doğumdan sonra ilk kez dışarı çıktığını” söyleyen Hazal Kaya, “doğum kilolarıyla” ilgili ilgi çeken bir açıklama yaptı.

Kadınlara dayatılan güzellik algısına tepki gösteren Hazal Kaya kendisine, “doğum kilolarını çabuk vermişsin” diyenler olduğunu söyledi.

“Lütfen kadınlara şunu demeyin. Herkes istediği gibi görünebilir. Ben biraz da proje için zayıflamaya özen gösterdim yoksa inanın umurumda bile olmazdı kilo almak” diyen Kaya, kadınlara dayatılan güzellik algısı karşısında tokat gibi bir cevap vermiş oldu…

Vallahi ağzına sağlık Hazal Kaya! Kendisinin bu yönünü çok seviyoruz! 

Siz ne diyorsunuz? ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir