Gökhan Zan’dan seçim afişlerinin indirilmesine tepki! ‘Benden bu kadar çok korkmayın’

Kahramanmaraş merkezli deprem felaketlerinin ardından İYİ Parti’ye katılarak Hatay milletvekili adayı olan Hatayspor yardımcı antrenörü ve eski futbolcu Gökhan Zan gece yarısı seçim pankartlarının indirilmesine sert tepki gösterdi.

Olaya ilişkin videoları twitter hesabından paylaşan Gökhan Zan, ‘Memleketimizde böyle bir ekibi deprem haftasında da görmek isterdik. Benden bu kadar korkmayın’ dedi.

‘O ZAMAN BEN ANKARA’YA GELECEĞİM’

Gökhan Zan’ın paylaşımı şu şekilde: “Memleketimizde böyle bir ekibi deprem haftasında da görmek isterdik bu çalışmalarıyla. Benden bu kadar çok korkmayın, bu toprakların evladıyım kardeşiyim. Hatay’ın umuduyum. Madem memleketimin sesi olmamı engellemeye çalışıyorsunuz, o zaman ben Ankara’ya geleceğim. Hatay’a ses olacağım.”

Deprem felaketi sonrası sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla Hatay’ın sesi olan Gökhan Zan, daha sonra İyi Parti’ye katılmıştı. Zan, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde İYİ Parti Hatay milletvekili adayı olarak meclise girmek için yarışacak.

Galatasaray, Beşiktaş ve milli takımda forma giyen Hatayspor yardımcı antrenörü Gökhan Zan Mart ayında İYİ Parti Grup toplantısına katılarak adaylığını duyurmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir