Asrın Ayarı! Kızılay’ı Protesto Eden Barış Atay’a “Kabadayı” Diyen Melih Gökçek Tarihi Bir Cevapla Karşılaştı

Kızılay çadırlarının AHBAP’a satıldığının ortaya çıkmasından itibaren gündemde büyük bir kaos yaşanıyor. Çadır skandalını protesto eden TİP Milletvekili Barış Atay ile Ankara’nın görevden alınan Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Melih Gökçek arasında ilginç bir tartışma yaşandı. Buyurun detaylara:

Kızılay’ın AHBAP’a çadır satması dünün ve bugünün en önemli konusu oldu. Bugünkü son gelişme ise Kızılay A.Ş.’nin AHBAP’a sadece çadır değil, gıda da sattığının ortaya çıkması oldu.

Çadır satışı konusunun ortaya çıkmasından sonra Türkiye İşçi Partisi bir protesto yürüşü gerçekleştirmek istedi ancak bu eylem polisin müdahalesiyle engellendi.

Ablukaya alınan TİP İstanbul il örgütü binasında ise Barış Atay, yaptığı konuşma ile sosyal medyada gündem oldu. “5o bin kişinin öldüğü depremde bu kadar polis yok” diyen Atay’ın sözleri şöyleydi ?

Barış Atay’ın bu çıkışından sonra görevinden alınan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ise Twitter’dan Atay’a “otur oturduğun yerde” dedi.

Barış Atay’ın cevabı ise kısa ve net oldu: “KES LAN SESİNİ!”

Tabii ki Melih Gökçek bunun altında kalmadı ve Barış Atay’a “somun pehlivanı(?)” diyerek karşılık verdi. Bu arada Melih Gökçek’in sigara kullandığını çoğu kişi bilmiyordu (sigara sağlığa zararlıdır)

Barış Atay ise Melih Gökçek’e çok sevdiği dinozorlarla oynamasını tavsiye etti…

Böyle gibi mi acaba?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir